4 Girls

Forum dla nastolatek :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-19 23:10:20

@nia

Moderator

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 4
Punktów :   

Cześć :-)

Hej!
Narazie witam się tylko z Majką, bo coś tutaj "tłoczno" (aż dwie użytkowniczki super ;D) Tak więc Majka mnie zna (z neta niestety nie z reala ;(), ale napiszę dla tych, co mnie nie znają ;D
Mam na imie Ania, co chyba widać po moim nicku:) W kwietniu skończyłam 13 lat, chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Mieszkam w Poznaniu z mamą i 7-letnim bratem. Tak wiem beda pytania, dlaczego mieszkam tylko z mamą, wiec pisze od razu, ze moi rodzice sa po rozwodzie, moj tata mieszka az w W-wie ale mamy z nim kontakt:)
Mam tez kota, na którego mój brat Karol woła "Mruczajka" Jego oficjalne imię to Mruczek, Mruczuś ale oczywiście w naszej rodzince wszystko jest pozmieniane i pomieszane, więc wyszło Mruczajka, Mruczajdos, Mruczons, Mruczonso itd. xD
Moje hobby to taniec towarzyski, chodzilam na zajecia jeszcze jak mieszkalam w Czempiniu (przeprowadzilam sie rok temu) narazie nie chodze, ale od września 2008 chce sie znowu zapisac, bo bardzo mi sie podobalo ) Oprocz tanca interesuje sie takze spiewem i grą na skrzypcach, na skrzypcach gram od 6 roku zycia, ale ostatnio zrobilam sobie dosyc dluga przerwe
To chyba tyle o mnie, jesli oczywiscie macie jakies pytanka to pytac:)

Offline

 

#2 2008-05-19 23:36:22

Majka

Administrator

Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 7
Punktów :   

Re: Cześć :-)

Witam, witam
Faktycznie tu tłoczno

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszpas.pun.pl www.zsh.pun.pl www.laurowa.pun.pl www.pspland.pun.pl www.zagadki.pun.pl